o mnie…

Do niedawna byłem jeszcze żołnierzem Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca. Większą część swojej służby spędziłem na zespole bojowym, szkoląc się ciężko i uczestnicząc tym samym w wielu misjach zagranicznych, m. in. w Iraku i Afganistanie. Brałem udział w wielu znaczących operacjach specjalnych o najwyższym stopniu ryzyka. Odznaczony między innymi krzyżem zasługi z mieczami.
Z „bojówek” zostałem wciągnięty do „pionu szkolenia”, gdzie przez kilka ostatnich lat byłem odpowiedzialny za wyszkolenie żołnierzy w wielu dziedzinach. Ponad to, jednym z moich kluczowych zadań był udział w procesie naboru kandydatów do służby w JWK, przez co wielokrotnie organizowałem selekcje, prowadziłem poszczególne etapy naboru, tworzyłem grę terenową, co w rezultacie skutkowało pozyskiwaniem tych najlepszych spośród całego grona kandydatów.
Dzisiaj jestem po drugiej stronie, już nie selekcjonuję a przygotowuje kandydatów do służby w jednostkach specjalnych. Moje szkolenia obejmują cały cykl przygotowań do „selekcji”, mentalnie i fizycznie, jak do egzaminów sprawnościowych tak i do gry terenowej w górach.
Jeśli jesteś pewien co chcesz w życiu robić i jesteś na tyle zdeterminowany aby podążać moją drogą, podpowiem ci co dalej z tym zrobić.

DZIŚ JESTEM PO DRUGIEJ STRONIE I DO WASZEJ DYSPOZYCJI

… już nie selekcjonuję a przygotowuje kandydatów do służby w jednostkach specjalnych. Moje szkolenia obejmują cały cykl przygotowań do „selekcji”, mentalnie i fizycznie, jak do egzaminów sprawnościowych tak i do gry terenowej w górach.
Jeśli jesteś pewien co chcesz w życiu robić i jesteś na tyle zdeterminowany aby podążać moją drogą, podpowiem ci co dalej z tym zrobić.
 
Jesteśmy również gotowi do przeprowadzenia zajęć, kursów, szkoleń z walki wręcz, strzelectwa, topografii, taktyki i wieloma innymi o charakterze militarnym.